MATRİS BİR FİKİR DEĞİL, TECRÜBEDİR...
EPOL İNŞAAT İZOLASYON SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2010 yılında İstanbulda kurulmuştur. kurulduğu günden bu yana amacı, gelişen yapı tekniklerine uygun, çözüm odaklı ürünlerin doğru uygulanması ve doğru kullanıcı ile buluşmasını sağlamak olmuştur. Bu bağlamda poliüretan esaslı likit su izolasyon sistemlerinin sektörde yaygınlaşmasında etken rol oynamıştır.

Hedefi kalite olan firmamız, sektörü ve teknolojiyi yakından takip ederek, sertifika sahibi, dayanıklı, uzun kullanım ömürlü, nitelikliürünleri kullanıcıya ulaştırmak amacı ile 2019 yılında MATRİS markasını yaratarak yapı ve izolasyon pazarındaki etkinliğine satış kanalını da eklemiştir.
 
MATRİS serisi; poliüretan, bitüm poliüretan, polyurea ve bitüm esaslı likit su yaltımı malzeleri, dolgular, masitler, yapıştırıcılar, farklı yüzey tüplerinde ve çeşitli iklim koşullarında uygulma yapma imkanı sağlayan astar grupları ile geniş ürün yelpazesine sahiptir. 

EPOL İNŞAAT deneyimli, teknik açıdan uzman kadrosu ile bünyesinde bulundurduğu ürün protföyünü birleştirerek, bu güne kadar alışıla gelmiş tekniklerle sunulan "teorik sistemlerin" dışında ve onların yerini alacak; proje ve nihai kullanıcı gerekliliklerinin yanında göreselliği de göz önünde bulunduran "reel sistemler" üretmeye ve bunun öncüsü olmaya devam edecektir. 
E-posta
info@epolinsaat.com.tr
© 2019 Epol İnşaat İzolasyon Sanayii Ticaret Limited Şirketi. Tüm Hakları Saklıdır.